Secretariat (021) 667-8434
fax (021) 667-8434

Agenda curentă

Corigenţă 2017

Admitere 2017

Catedra de Matematică şi Catedra de Limba Engleză participă la MATHMOISELLE 2017

Clasa Pregătitoare : Lista admişilor în etapa I, Locuri libere pentru etapa II, Procedura pentru etapa II

Simulare examene naţionale : 13, 16,17 martie - Repartizare

Despre Clasa Pregătitoare
Etapa 1 de înscriere 27.02-16.03.2017
Ziua Porţilor Deschise 25.02.2017 10:00-15:00

Plan de măsuri din zona de supraveghere a focarului de influenţă aviară !

Vacanţa continuă ! Şi continuă !

Orarul modificat se aplică începând de miercuri 7 decembrie 2016.

Săptămâna Educaţiei Informatice 5-9 decembrie 2016

Program "Şcoala Altfel" 21-25 noiembrie 2016 : Luni, Marţi. Miercuri, Joi. Vineri

  • Competiţia Naţională de Educaţie Financiară

  • Contractul educaţional 2016-2017; Regulament Intern 2016-2017

  • Catedra de Matematică-Informatică susţine participarea la Concursul Internaţional BEBRAS.

  • Orarul care se aplică de luni 19 septembrie 2016 (şi care mai este în lucru la ciclul primar) a fost publicat sâmbătă 17 septembrie 2016.

  • Orarul publicat este în lucru. Se va aplica începând cu o dată care va fi publicată !

  • Componenţa claselor a fost reactualizată luni 12 septembrie 2016 !

  • Componenţa claselor a fost actualizată sîmbătă 10 septembrie 2016 !

  • Programul zilei de luni, 12 septembrie 2016

    • Festivitatea de deschidere : 9,00-9,30

  •  ŢINUTA OBLIGATORIE: CĂMAŞĂ ALBĂ ŞI FUSTĂ/PANTALON DE CULOARE ÎNCHISĂ 

    • Dirigenţii: 9.30 - 11.30

    SALA CLASA DIRIGINTE
    111 PA Claudia Tăşcan
    113 PB Maria Diac
    15 PC Mariana Ghinescu
    19 1A Florentina Zaharia
    18 1B Marilena Frîncu
    20 1C Luciana Caval
    14 2A Andreea Balint
    21 2B Mirela Baltag
    114 3A Niculina Slobozeanu
    108 3B Igor Ursenco
    115 4A Iulia Oroş
    110 4B Anita Olariu
    210 5A Carmen Manolea
    109 5B Ioana Gheordunescu
    214 5C Cristina Mariniuc
    116 6A Cătălina Palada
    217 6B Dan Bădiţă
    103 6C Constantin Vîlceanu
    213 7A Simina Şandor
    209 7B Lavinia Vlăsceanu
    4 8A Cristina Cobzaru
    117 8B Alina Udrescu
    211 9A Laura Iţcou
    216 9B Mihaela Grama
    203 10A Vicenţiu Rusu
    202 10B Paula Rus
    208 11A Iunia Costache-Pantazi
    5 11B Delia Scripcaru
    203 12A Oana Rusu
    215 12B Marinela Şerban

     

Vacanţă / Bacalaureat / Admitere